میکاپ و گریم
در این بخش ستیا از بهترین مواد اورجینال امریکایی و فرانسوی و ماهرترین متخصصین چهره پردازی برای ارائه خدمات به مشتریان خوش ذوق و باسلیقه خود بهره می گیرد.
میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ
ميكروپيگمنتيشن در حوزه پزشكي كاربرد فراواني دارد و امروزه كاربرد آن با عنوان آرایش دائم به شكل گسترده و به عنوان يك فرآيند زيبايي در سراسر جهان شناخته شده است.
کاشت و طراحی ناخن
متخصصین کاشت و طراحی ناخن ستیا مجهز به بهترین و باکیفیت ترین مواد مطابق با استانداردهای روز و مسلط به انواع تکنیک ها و مهارت ها در زمینه هنر ناخن می باشند.
رنگ مو
انواع تکنیک ها و جدیدترین مدل های رنگ و هایلایت و لولایت مو توسط مجرب ترین متخصصین در شعب ستیا ارائه می شود.کلیه مواد مصرفی به طور مستقیم از کشور امریکا وارد ميشود.
مانیکور و پدیکور
ستیا ارائه دهنده کلیه خدمات تخصصی مانیکور و پدیکور حرفه ای شامل ماساژ، کف سابی، کوتیکول گیری، پارافین درمانی، کراتین درمانی، SPA، VIP و غیره می باشد.
کوتاهی مو
متخصصین این حوزه با تسلط و مهارتی کم نظیر، متناسب با فرم چهره و جنس موهای مشتریان محترم زیباترین و به روزترین مدل¬ها را پیشنهاد داده و مراجعین عزیز را در انتخاب یاری می¬دهند.
اصلاح صورت و ابرو، وکس صورت
اصلاح صورت و ابرو یکی از پر متقاضی ترین واحدهای ستیا به شمار می رود و علت آن را در نیاز مشتری و درعین حال کیفیت بالای ارائه خدمات در این بخش می توان جست.
رفع موخوره بدون کوتاه کردن موها
این بخش از خدمات توسط متخصصین هرکات ستیا انجام می شود و با استفاده از ابزاری نوین بدون کوتاه کردن مو، قسمت های دوشاخه شده و زاید مو را کاملا زدوده و یکدست می کنند.
براشینگ و شینیون
متخصصین خبره و باتجربه ستیا در این واحد با توجه به مشخصات و فرم چهره مشتری بهترین پیشنهادات را ارائه می دهند و البته سلیقه مشتری نیز به صورت صد در صد در ارائه مدلها لحاظ میشود.
اکستنشن مژه و لمینیت
در ستیا انواع اکستنشن مژه و لمینیت مژه با بهترین مواد اورجینال در بازار روز جهانی و توسط بهترین متخصصین خبره و ماهر به انجام می رسد.
اکستنشن مو، انواع روش های صافی، بوتاکس و تراپی مو
اکستنشن مو فقط برای بلند کردن قد مو استفاده نمیشود بلکه با کمک آن به آسانی و به سرعت می توان به موها رنگ و حجم داد.